• Historia Starego Dębu

• Najnowsze

• KOGUCIK

• 02.04.2024
      • Kujawiaczek" ze zwyczajami wielkanocnymi "za pan brat"

Dzieci z grupy "Żabki" i "Biedronki" zaznajamiały Społeczność złotnicką ze zwyczajem tzw. "Kogucika".

Przedszkolaki barwnym korowodem oznajmiały wszem i wobec, że Wielkanoc jest tuż, tuż. Odwiedziły Urząd Gminy w Złotnikach Kujawskich podczas sesji Rady Gminy. Udały się też do Międzypokoleniowego Centrum Kultury, jak również do Wydziału Oświaty, Zakładu Usług Komunalnych oraz Apteki Złotnickiej. Z piosenką na ustach zachwycały Gospodarzy, prosząc o podarunki dla Kogucika. Uzbierały wiele darów dla wszystkich Przedszkolaków

• KOGUCIK: więcej
      • Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2024

• 02.04.2024
      • Z przyjemnością informujemy, że nastapiło rozstrzygnięcie konkursu na "Najpiękniejszą Palmę"

Na konkurs wpłynęło 19 palm, a wszystkie niezwykle piękne i kreatywne.

Wybór najpiękniejszej palmy był bardzo trudny.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród w konkursie .

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie .

• Rozstrzygnięcie Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną 2024: więcej
      • OGRÓDKI ZE SMAKIEM

• 02.04.2024
      • Ogródki ze smakiem" to konkurs w którym możemy wygrać piękny ogródek warzywny do ogrodu przedszkolnego.

Drodzy Rodzice, Dziadkowie i sympatycy naszego Przedszkola potrzebne są głosy - im więcej tym lepiej.

Codziennie każdy może oddać jeden głos i koniecznie potwierdzić go za pomocą swojego konta na FB!

• OGRÓDKI ZE SMAKIEM: więcej

• 25.03.2024
      • Dnia 22 marca 2024roku o godzinie 10.00 w Bibliotece – Międzypokoleniowym Centrum Kultury w Złotnikach Kujawskich odbył się już po raz szósty Powiatowy Konkurs Recytatorski w gwarze kujawskiej, im. Grzegorza Weber, pt. „Zwiesnom godomy po kujowsku”.

Patronat nad konkursem objęli Elżbieta Piniewska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Grażyna Dziedzic – Kujawko – Pomorski Kurator Oświaty, Wiesława Pawłowska - Starosta Powiatu Inowrocławskiego, Witold Cybulski – Wójt Gminy Złotniki Kujawskie, Marcin Woźniak - dyrektor Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

• VI Powiatowy Konkurs Recytatorski w gwarze kujawskiej, im. Grzegorza Weber, pt. „Zwiesnom godomy po kujowsku”.: więcej
      • Uwaga, uwaga konkurs!

• 11.03.2024
      • Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

Regulamin konkursu plastycznego.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich grup przedszkolnych w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie palmy wielkanocnej, która powinna być wykonana wspólnie przez dziecko i rodzica (jedną palmę konkursową przynosi do przedszkola jedno dziecko).

• Uwaga, uwaga konkurs! : więcej