• Sponsorzy

• SPONSORZY

1. Akcja "Ratujmy Serduszko Piotrusia"- licytacja muralu dla przedszkola: Wielkie podziękowania dla pani Moniki Woszczak, pani Pauliny Szczepańskiej, pani Karoliny Michalskiej, pani Marty Grzegórskiej, pana Patryka Pszczoły, pani Magdaleny Ratajskiej, pana Grzegorza Webera, pani Joanny Babral, pani Wiolety Gabryszak - Nogalskiej, pani Moniki Gorczycy, pani Agnieszki Weber pani Małgorzaty Starszak - Lach;

2. Nasadzenie nowych roślin na terenie przedszkola: Podziękowania dla państwa Marty i Dawida Grzegórskich, pani Katarzyny Osińskiej - Kowalik;

3. Naprawa kserokopiarki - Dziękujemy Radzie Rodziców

4. Konkurs "Palmy Wielkanocnej" - Dziękujemy Radzie Rodziców

5. Powiatowy Konkurs Recytatorski "Zwiesnom godomy po kujowsku" - Serdecznie dziękujemy Staroście Powiatu Inowrocławskiego pani Wiesławie Pawłowskiej, Wójtowi i Radnym Gminy Złotniki Kujawskie, Radnym Powiatowym: panu Feliksowi Kryszakowi oraz panu Jackowi Rosie, Wydziałowi Oświaty w Złotnikach Kujawskich oraz firmie Rystor z Osielska.

Dzięki Państwa zrozumieniu i wsparciu mogliśmy zrealizować ważne dla nas przedsięwzięcie na rzecz krzewienia gwary kujawskiej wśród najmłodszego pokolenia. Mamy ogromną satysfakcję, że w Państwa osobach znaleźliśmy sojusznika w realizacji naszych inicjatyw.

6. Pięknie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup ślizgów na plac zabaw. Dzięki Wam wszystkie dzieci będą mogły jeszcze milej spędzać czas na świeżym powietrzu.

7. Słowa podziękowania kierujemy do pani Katarzyny Osińskiej - Kowalik za przepiękne Budleje, które zagościły na placu manewrowym przed budynkiem żłobka.

8. Podziękowania dla pani Justyny Wasielewskiej za udostępnienie motywatorów do pracy z dziećmi z zakresu terapii logopedycznej. Dzięki  gadżetom dzieci chętniej osiągają wyznaczone cele, motywują się do pracy i działania.  Dziękujemy serdecznie za wsparcie i okazane serce.

9. Podziękowania dla pani Iwony Grabowskiej i pana Łukasza Janiszewskiego za ufundowanie nowego ślizgu i siedzisk na plac zabaw.